Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

Юнаків Синельниківщини урочисто відправили на військову строкову службу

21 апреля 2015 - Прес-служба СМР
article4982.jpg

21 квітня 2015 року міський голова  Дмитро Зражевський    взяв участь у проводах юнаків Синельниківщини на строкову службу до лав Збройних Сил України.

 

Захід відбувся на базі Синельниківського об`єднаного міського військового комісаріату. Проводити юнаків на службу також прийшли: демобілізований військовослужбовець - командир взводу відділення забезпечення 93-ї окремої механізованої бригади Сергій Ситник, настоятель храму Рівноапостольського князя Київського Володимира, протоієрей Олександр Кашлюк.

Керівник міста, звертаючись до майбутніх воїнів - Миколи Бевза, Євгенія Безя, Антона Капелюха наголосив, що їхнє головне завдання - оволодіти знаннями, необхідними для захисту української землі, рідної Синельниківщини. Міський голова висловив впевненість, що призовники витримають всі випробування нового етапу життя та повернуться додому справжніми чоловіками. Дмитро Зражевський звернувся з проханням до юнаків, щоб не забували рідних, щоденно телефонували батькам, адже для них вони є найдорожчими. У зв`язку з відправкою,  міський голова вручив юнакам  дорожні набори.

Сергій Ситник у своєму вітальному слові зазначив, що кожен чоловік повинен обов`язково пройти службу в лавах Збройних Сил України, адже служба в армії - почесний обов`язок. Це також  необхідний етап для змужніння та  становлення юнаків, особливо в такий нелегкий час, який переживає наша країна сьогодні.   Військовослужбовець побажав призовникам міцного здоров`я, не забувати своїх батьків, успіхів у службі.

Настоятель храму Рівноапостольського князя Київського Володимира, протоієрей Олександр Кашлюк зауважив, що в кожному чоловікові закладено бути воїном. Церква не забуває своїх героїв і завжди підтримує їх молитвами. Ці молитви захищають воїнів від смерті. Священнослужитель благословив юнаків на початок доброї справи, вручив обереги - натільні хрестики, побажав, щоб кожного  завжди супроводжував ангел-охоронець.