Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

Вирішуємо проблеми разом

25 ноября 2014 - Прес-служба СМР
article4359.jpg

25 листопада 2014 року під головуванням секретаря міської ради Т.Г.Кучерук для голів квартальних комітетів міста проведено семінар-нараду

У засіданні взяла участь керівник Синельниківського віділення АТ «Ощадбанк» Марина Батраченко, яка ознайомила  голів кварткомів з умовами одержання кредиту на придбання енергозберігаючого обладнання та матеріалів в рамках урядової програми енергозбереження. Зокрема представник банківської установи зазначила, що «Ощадбанк» розпочинає кредитування громадян на придбання котлів, що працюють на будь-яких видах палива та енергії, крім природного газу. Строк надання кредиту – 36 місяців, початковий внесок громадян – 10% від вартості котла, 20%  відшкодовує держава. Для отримання кредиту громадяни надають такі документи: договір купівлі-продажу та/ або рахунок-фактура на оплату товару, паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, довідку про доходи з місця роботи за останні 6 місяців, довідку про суми отриманої пенсії за останні 3 місяці, виписку (довідку) АТ «Ощадбанк» з рахунку про рух коштів (заробітна плата/ пенсія ) для клієнтів банку. За довідками можна звертатися за телефонами:4-36-84, 4-23-64.

Про роботу міського штабу з питань тимчасового розміщення громадян, які прибувають до міста з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, надання щомісячної адресної допомоги переселенцям присутнім доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Олена Шекерська. Керівник міського управління соцзахисту повідомила, що сьогодні до єдиного державного реєстру громадян-переселенців, які прибули до міста, вже внесено 280 осіб. Кожному надана довідка встановленого зразка, яка надає право отримувати соціальну допомогу від держави. Складено списки громадян-переселенців з особливими потребами - інвалідів, які отримають одноразову допомогу від ООН. Олена Шекерська звернула увагу квартальних на особливості заповнення довідок про склад сім`ї, які видають квартальні прибулим зі Сходу країни.

Начальник комунального підприємства «ВО ЖКГ» Валерій Швець доповів, що вивіз побутового сміття з приватного сектору протягом листопада завершено вчасно. Проведена робота по місту по встановленню 17 дорожніх знаків згідно приписів ДАІ. Також проведена робота щодо зовнішнього освітлення міста в осінньо-зимовий період. В разі відхилення від графіка включення освітлення (з 16.30 до 23.00), необхідно повідомляти на підприємство для усунення недоліків.

За традицією, квартальні озвучили проблемні питання кожного кварталу, серед яких: обрізка аварійних та небезпечних дерев, прибирання територій загального користування, побажання змінити графік руху міського автобусу, поновлення роботи відділення «Ощадбанку» в районі ст.Синельникове-ІІ, обмеження руху важкогабаритних машин по вулиці Крупській.

Також підведено підсумки щодо проведеної роботи по пропозиціях голів квартальних комітетів по благоустрою приватного сектора, порушених на попередньому засіданні.

Наприкінці засідання, з нагоди Дня місцевого самоврядування, яке в Українї відзначатиметься 07 грудня, секретар міської ради Тетяна Кучерук вручила вітальні листівки від міського голови Дмитра Зражевського кожному з присутніх, подякувала за плідну співпрацю на благо громади.