Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

Відповідальність за порушення Правил благоустрою міста

19 ноября 2014 - Прес-служба СМР
article4349.jpg

15 жовтня 2014 року відбулося чергове  засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Синельниківської міської ради. 

15 жовтня 2014 року відбулося чергове  засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Синельниківської міської ради.  Комісією  розглянуто 8 адміністративних справ. Загальна сума накладених штрафів становить 1717 грн. 

Найбільше мешканці міста порушили «Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях в місті Синельникове». Уповноваженими особами складено протоколи на громадян за те, що на територіях, прилеглих до житлових будинків, наявне сміття, не викошено амброзію та карантинні бур’яни.

З настанням осені частішають випадки спалюванням залишків листя, сухої трави, і навіть різного сміття. В такому випадку добрі наміри людей щодо наведення чистоти і порядку можуть мати згубні наслідки для довкілля і здоров`я людей. Продукти згорання опалого листя викликають подразнення та опіки дихальних шляхів, підвищення рівня цукру в крові, діють на вуглеводний обмін, збуджують та пригнічують дихальний центр, можуть бути причиною виникнення алергічних та онкологічних захворювань.

Згідно з пунктами 5.4.11.4, 6.4.15.9, 6.4.15.18 Правил благоустрою території міста Синельникове, категорично забороняється випалювати суху рослинність, розпалювати багаття, спалювати листя, сміття тощо на території міста (території підприємств, організацій, домоволодінь, зелених насаджень та інші місця). Тому на чергове засідання адмінкомісії потрапили і громадяни, які, прагнучи до чистоти на прилеглій до будинку території, розпалювали багаття  з опалого листя та сухої порослі.

Виконавчий комітет міської ради наголошує,  що відповідальність за порушення Правил благоустрою міста передбачена статтею 152 Кодексу України про адміністративні порушення (скорочено – КУпАП). Це – накладання  штрафу від 340 до 1360 грн. на громадян, від 850 до 1700 грн. на фізичних   осіб – підприємців, посадових осіб.

Також під час засідання комісії розглянуто адміністративні справи про порушення строків реєстрації новонароджених. За порушення строків реєстрації народження дитини відповідальність передбачена ч. 2 ст. 212-1 КУпАП (штраф від 17 до 51 грн.).

Тож шановні мешканці міста Синельникового! Щоб не потрапити на засідання адміністративної комісії, необхідно тільки одне: неухильно додержуватися нормативно-правових актів, що діють на території міста, та чинного законодавства.