Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

Відкрито меморіальну дошку військовослужбовцю, уродженцю Синельникового, який загинув в зоні АТО

3 декабря 2014 - Прес-служба СМР
article4400.jpg

03 грудня 2014 року на базі ЗОШ№2 відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Валерію Алтуніну, уродженцю міста, військовослужбовцю  25-ої повітряно - десантної бригади, який загинув в зоні АТО.

 

03 грудня 2014 року на базі ЗОШ№2 відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Валерію Алтуніну, уродженцю міста, військовослужбовцю  25-ої повітряно - десантної бригади, який загинув в зоні АТО. У заході взяли участь секретар міської ради Тетяни Кучерук, представники громадськості, ЗМІ, учні та вчителі школи, однокласники загиблого.

Життя мужнього захисника Вітчизна Валерія Алтуніна обірвалося влітку 2014 року. В ніч на 14 червня при заході на посадку в аеропорту „Луганськ“ терористами був вражений військово-транспортний літак Збройних Сил України Іл-76, що здійснював перевезення особового складу з метою ротації. На борту літака перебували військовослужбовці, техніка, спорядження та продовольство. Серед військових був і Валерій Алтунін, який народився і виріс в місті Синельникове, призваний  за мобілізацією з міста Кривий Ріг.

 Звертаючись до учасників заходу, секретар міської ради Т.Г.Кучерук зазначила, що, у зв`язку з подіями на Сході країни, майже  150 військовослужбовців з нашого міста  поповнили лави Збройних Сил України, щоб виконати свій обов`язок перед Батьківщиною.  На жаль, серед них є як поранені, які сьогодні знаходяться на лікуванні у шпиталях, так і непоправимі втрати. Синельниківська земля втратила сімох мужніх бійців: трьох мешканців міста і чотирьох земляків, які народилися на Синельниківщині. У пам`яті городян ці воїни назавжди залишаться мужніми героями, які з честю виконали головний обов`язок чоловіків – захист рідної землі.

Від імені міського голови Дмитра Зражевського, Тетяна Кучерук подякувала всім, хто доклав зусиль для збереження пам`яті про Валерія Алтуніна –мужнього захисника   територіальної цілісності, незалежності та суверенітету України. Побажала всім мирного неба за злагоди.

Теплими зворушливими спогадами про Валерія Алтуніна – одного з кращих випускників 1987 року загальноосвітнього навчального закладу №2, поділилися: директор школи Лідія Владімірова, класний керівник Галина Шаповал,  однокласник Сергій Пелих.

«Поки ми живі - житиме пам`ять про наших героїв,- сказала Лідія Владіморова.- Валерій  щодня буде з нами: дивитиметься з меморіальної дошки на наші справи. А ми пам`ятатимемо, що він поклав життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні».