Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

Відбулася чергова сесія міської ради

10 декабря 2014 - Прес-служба СМР
article4412.jpg

10 грудня 2014 року  під головуванням міського голови Дмитра .Зражевського відбулася сорок  сьома  сесія Синельниківської міської ради VІ скликання.

Розглянуто 37 питань. За результатами обговорення, прийнято 31 рішення. Серед прийнятих: рішення про підсумки виконання Програми соціально – економічного та культурного розвитку міста та звіт про виконання міського бюджету  за 9 місяців 2014 року. Затверджено план діяльності з підготовки регуляторних актів та відстеження їх результативності у 2015 році. Внесено зміни до рішення міської ради  «Про міський бюджет на 2014 рік», затверджено порядок фiнансування видаткiв з мiського бюджету в І кварталі 2015 року; структуру апарату Синельниківської міської ради та її виконавчих органів на 2015 рік,  умови оплати праці посадових осіб Синельниківської міської ради та її виконавчих органів на 2015 рік до прийняття рішення про міський бюджет на 2015 рік. Вирішено ряд комунальних та земельних питань.

Направлено на доопрацювання проект рішення про внесення змін до договорів на господарське відання складовими єдиної газотранспортної системи України (між власниками та газотранспортними або газорозподільними підприємствами), про створення в місті комунального підприємства Синельниківської міської ради «Ритуальна служба», чотири земельних питання.

Наприкінці пленарного засідання міський  голова  Дмитро Зражевський повідомив про можливі відключення енергопостачання в місті, пов`язані з нестабільною роботою енергосистеми України  в умовах сьогодення. Для координації дій відповідних служб, вирішення проблемних питань  в місті створено антикризовий енергетичний штаб оперативного реагування з числа представників міської влади, РЕМу, МНС, підписано меморандум про співпрацю.

Графік аварійних відключень складається з 10 черг. Синельниківський район електричних мереж у цій черзі посідає 9 місце. Передбачається, що в місті відключення енергопостачання проходитиме у три черги, кожне триватиме не більше 2-3 годин.  Відключення електроенергії уникнуть лікарні, у школах  та дитячих садках вимкнення енергопостачання можливе у післяобідній час.

Запроваджено роботу цілодобових гарячих ліній за телефонами: 4-35-61, 101, де можна отримати відповіді на питання щодо відключення енергопостачання.