Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

Управління праці та соціального захисту населення Синельниківської міської ради інформує

28 апреля 2015 - Прес-служба СМР
article5047.jpg

До управління праці та соціального захисту населення Синельниківської міської ради почали надходити від громадян міста заяви та декларації про доходи щодо призначення житлової субсидії за спрощеним порядком, який набирає чинності з 01 травня поточного року.

Відповідно до листа Мінсоцполітики від 14.04.2015 № 5456/0/14-15/5 ці документи приймаються управлінням в квітні, але  відпрацьовуватись будуть у травні, після набрання чинності спрощеного порядку призначення житлових субсидій.

Звертаємо увагу на те, що заповненні бланки заяв та декларацій можна надіслати до управління поштою, або надати особисто. Прийом документів здійснюється за попереднім записом за телефоном: 4-22-50. При заповненні цих документів вдома уважно прочитайте інструкції щодо їх заповнення. Найбільша помилка при заповненні декларації про доходи, які вже надійшли до управління, це декларування доходів за 1 місяць, а  необхідно – за попередній календарний рік.

Крім того, призначення субсидії з 01 травня 2015 року буде проводитись згідно заяв, що надійдуть в травні, червні, липні 2015 року.

Ще раз нагадуємо, що особам, які отримували житлову субсидію протягом опалювального періоду 2014/2015 років, субсидія на наступний період призначатиметься на підставі раніше поданих документів, без необхідності надання заяви і декларації.

           

Начальник управління праці та

соціального захисту населення                                                                                 О.Л.Шекерська