Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

У місті відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних Сил України

7 апреля 2015 - Прес-служба СМР
article4949.jpg

07 квітня 2015 року на базі Синельниківського об`єднаного міського військового комісаріату відбулися урочисті проводи  юнаків міста -  Вадима Панченка  та Костянтина   Пакулі до лав Збройних Сил України.

Привітати призовників прийшли: міський голова  Дмитро Зражевський, Синельниківський військовий комісар Вадим Калінін, військовослужбовець  Віктор Руденко, який повернувся зі Сходу України, настоятель Свято-Миколаївського храму Дніпропетровської єпархії Української православної церкви, протоієрей  Віктор Власов, близькі та рідні юнаків.

«Ви йдете служити до Збройних Сил нашої держави, щоб навчитися захищати свою Батьківщину, своє рідне місто, - сказав міський голова Дмитро Зражевський, звертаючись до майбутніх воїнів. – Сподіваюся, що Ви вправно опануєте необхідними військовими знаннями і вже через півтора роки повернетеся загартованими, змужнілими на мирну синельниківську землю».  Керівник міста звернувся з проханням до юнаків, щоб не забували рідних, постійно підтримували з ними зв`язок, адже для батьків вони є найдорожчими. У зв`язку з відправкою,  міський голова вручив юнакам  дорожні набори.

Військовий комісар Вадим Калінін зазначив, що хлопців призвано вперше після 2012 року, коли призов в армію був відмінений. Служба  в армії -  це почесний обов`язок кожного чоловіка, тому його необхідно виконати з честю і гідністю. Побажав призовникам успіхів у службі, міцного здоров`я,  щоб час до повернення пролетів швидко.

Не забувати своїх батьків закликав юнаків Віктор Руденко, військовослужбовець, який майже рік пробув на Сході України. Він також зазначив, що  армія - необхідний етап для змужніння та  становлення юнаків.

Боже благословіння та хрестики  на гарну долю отримали призовники від  Віктора Власова. Протоієрей побажав, щоб юнаків завжди оберігав Святий Миколай, спонукав їх на добрі справи, щоб вони отримували лише добрі вісті. Оберегом для юнаків стане і молитва, яку прочитав священнослужитель.