Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

У центрі уваги - молодь

21 января 2015 - Прес-служба СМР
article4562.jpg

21  січня 2015 року у міськвиконкомі відбулося засідання «круглого столу», під час якого присутні  обговорили питання удосконалення молодіжної політики.

У засіданні взяли участь: виконуючий обов`язки міського голови  Володимир Яковін, керівники структурних підрозділів міської ради, представники міськрайонного центру зайнятості, міліції, міської молодіжної організації «МОСТ».

Відкриваючи засідання, Володимир Яковін зазначив, що наразі спеціалістами розроблено  проект Концепції Державної цільової соціальної програми “Молодь України” на 2016-2020 роки, який проходить етап широкого громадського обговорення. Представник міської влади запропонував долучитися до обговорення проекту Концепції і синельниківцям, надавши свої пропозиції  до міськвиконкому.  Він висловив сподівання, що спільні напрацювання дозволять розробити актуальну і дієву програму підтримки молоді з метою вирішення її сьогоденних проблем.

З пріоритетними напрямками проекту Концепції присутніх ознайомила  головний спеціаліст відділу у справах сім`ї, молоді та спорту міської ради Оксана Заітова. Вона зазначила, що  Концепція має комплексний характер і передбачає шість пріоритетів: розвиток неформальної освіти,  зайнятість молоді, житло для молоді, здоровий спосіб життя, громадянськість і патріотизм, партнерська підтримка молоді тимчасово окупованих територій та з числа вимушених мігрантів.

Учасники засідання у  виступах висловили своє бачення щодо вирішення тієї чи іншої проблеми, запропонували внести зміни до нормативно-правової бази щодо врегулювання питань працевлаштування молоді, розвитку фізичної культури і спорту, збільшити видатки на фінансування програм, направлених на реалізацію заходів  молодіжної політики.

Узагальнені пропозиції синельниківців будуть направлені до Дніпропетровської  обласної державної адміністрації.