Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

Тренінг з протидії торгівлі людьми

2 декабря 2014 - Прес-служба СМР
article4396.jpg

02 грудня 2014 року  в  залі засідань міської ради Дніпропетровською громадською організацією «Промінь» проведено тренінг з питань виявлення, ідентифікації та надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми.

У заході взяли участь представники соціальних служб міста, медицини, правоохоронних органів. Учасників тренінгу від імені міського голови Дмитра Зражевського привітав його перший заступник Володимир Яковін.

Тренінг провели тренери Наталія Архангельська та Надія Кошева. Навчання проходило в неформальній обстановці, в залі панувала атмосфера довіри. Учасники тренінгу мали можливість поглибити свої знання про причини торгівлі людьми та основні групи ризику, форми торгівлі людьми та види експлуатації, наслідки торгівлі людьми, дізнатися чимало нової інформації про масштаби й тенденції торгівлі людьми в сучасному українському суспільстві.

Окремий блок питань був присвячений ознайомленню з нормативно-правовими актами, що регулюють реалізацію політики з питань протидії торгівлі людьми в Україні.

 

Виконуючи практичні завдання, вправи, аналізуючи життєві ситуації, присутні переконалися, наскільки важливою є взаємодія суб`єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.