Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

Свято доброти

19 декабря 2014 - Прес-служба СМР
article4459.jpg

Міський голова Дмитро Зражевський привітав дітей міста з Днем Святого Миколая.

"День Святого Миколая  -  свято, яке відкриває низку новорічно-різдвяних заходів. Це перше новорічне свято, яке дарує дітям подарунки та відчуття радості. Для міської влади пріоритетним напрямком роботи є створення належних умов для розвитку та виховання підростаючого покоління міста, нашої держави, - сказав міський голова Дмитро Зражевський під час зустрічі з представниками міських ЗМІ. - Для того, щоб виправдати дитячі сподівання,  в місті заплановано проведення циклу новорічно-різдвяних заходів, серед яких - відкриття Головної ялинки міста, яке відбудеться 26 грудня 2014 року на центральній площі міста,  народні гуляння біля зеленої красуні 29, 30,31 грудня 2014 року,  а також 05,06,07,13, та 14 січня 2015 року тощо.

Враховуючи ситуацію в країні, ми направили зусилля на підтримку дітей, які опинилися в  складних життєвих обставинах. Для них міською владою підготовлені подарунки, будуть організовані відвідування обласних новорічно-різдвяних заходів. Намагатимемося зробити все, щоб кожна дитина була охоплена турботою та увагою, щоб кожна  відчула радість свята. Можливо, невелике свято та подарунки хоча б частково компенсують те, чого їм так бракує".

 

19 грудня 2014 року, в День Святого Миколая,  міський голова Дмитро Зражевський спочатку відвідав загальноосвітній навчальний заклад №2, де провів зустріч з дітьми, батьки яких захищають суверенітет та територіальну цілісність України на сході України. У цій школі навчається 26 дітей цієї категорії (найбільше серед інших навчальних закладів). Всього ж в місті проживає 82 дитини, чиї батьки мобілізовані до лав Збройних Сил України. На превеликий жаль, у двох дітей  батьки загинули під час виконання бойових завдань в зоні АТО. Дмитро Зражевський привітав всіх із закінченням першого семестру, побажав добре відпочити на канікулах та набратися сил, висловив сподівання, що незабаром на нашій землі запанують мир та злагода і до  кожного з присутніх обов`язково повернеться тато. З нагоди свята, всі діти отримали солодкі подарунки.  В інших школах також відбулися привітання дітей цієї категорії з врученням подарунків від міського голови.

Загальноміське свято для дітей відбулося в Будинку науки і техніки локомотивного депо. Перед початком свята міський голова особисто привітав дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. 47 дітей-сиріт отримали спортивну форму. До поздоровлень дітей цієї категорії приєдналася помічник депутата обласної ради Сергія Мазура Тетяна Наконечна, яка передала від народного обранця  дітям солодкі подарунки. Дорослі побажали дітям активного відпочинку, побільше рухатися, рости здоровим, спритними.

Особливі слова Дмитро Зражевський висловив на адресу дітей, які  прибули до міста зі східних областей України. Сьогодні в місті проживає  56 таких дітей,  26 відвідують школи, 30 – діти дошкільного віку. Міський голова зазначив, що наше місто відкрите для всіх, хто потребує допомоги. Діти, які  були влаштовані до навчальних закладів, виявилися дуже старанними, гарно навчаються, вже здобули нових друзів. Керівник міста побажав усім успіхів у навчанні, побільше посмішок,  запросив на всі святкові новорічно-різдвяні заходи, що проходитимуть в місті. Зазначив, що для кожної дитини будуть створені належні умови, щоб кожна почувала себе в нашому місті, як у себе вдома. Дітей-переселенців, які не відвідують навчальні заклади міста, протягом дня відвідали працівники управління праці та соціального захисту населення міської ради, які, за дорученням міського голови, вручили  дітям солодощі.

Після яскравого урочистого відкриття свята, на сцені закладу Дмитро Зражевський привітав обдарованих дітей міста. Премію міського голови отримали 27 учнів загальноосвітніх навчальних закладів - переможці та призери міських олімпіад з різних предметів, творчих конкурсів різних рівнів, спортивних змагань. "У нас ростуть прекрасні талановиті діти,  - сказав Дмитро Зражевський. - Ми пишаємося їхніми здобутками, і віримо, що у нас підростає гідна зміна. Бажаю всім мирного неба, нових здобутків, гарного настрою та здійснення бажань, рости вихованими, шанобливо та з любов`ю ставитися  до близьких людей".

Вітальні слова на адресу синельниківської дітвори прозвучали від  помічника народного депутата України Сергія Рибалка Ольги Палій. Представник нардепа зазначила, що сьогодні Україна переживає складні часи, проте Ольга Палій щиро вірить  в людей, нещодавно обраних до Верховної Ради, які докладуть всі зусилля, щоб життя українців стало кращим. Побажала всім гарних зимових канікул, щоб наступний рік ми обов`язково зустріли в мирній єдиній Україні.

Піднесений настрій, яскраву атмосферу свята та віру у здійснення найзаповітніших мрій юним глядачам подарували творчі колективи центру дитячої творчості відділу, танцювальний колектив «Пульсар» Будинку науки і техніки локомотивного депо та  «Анжеліка», які підготували тематичну театралізовану виставу за участю головної діючої особи свята – Святого Миколая та святковий концерт. З нагоди свята, всі його учасники отримали солодощі від народного депутата України Сергія Рибалка.

 

Сьогодні в місті  функціонує 9 прийомних сімей, де виховується 14 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 2 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 11 дітей. У 2014 році створено 1 прийомну сім`ю та 1 дитячий будинок сімейного типу.

До міста зі східних областей України прибуло 56 дітей.

У місті проживає 80 дітей, чиї батьки мобілізовані до лав Збройних Сил України.