Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

Синельниківщина вшанувала учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

12 декабря 2014 - Прес-служба СМР
article4414.jpg

12 грудня 2014 року біля пам`ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС, розташованого на території пожежної частини, відбувся мітинг та покладання квітів.

У заході взяли участь: міський голова Дмитро Зражевський,  голова Синельниквіської районної ради Юрій Мартиненко, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС та члени їх сімей, представники підприємств, установ та організацій міста та району, духовенства, ЗМІ.

Звертаючись до присутніх, Юрій Мартиненко зазначив,  що сьогодні Україна переживає непрості часи, проте ми не повинні забувати про людей, які 28 років потому встали на захист рідної землі   від невидимого ворога – атома.  "Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голову перед пам`яттю загиблих героїв та віддаємо дань пошани всім ліквідаторам аварії, які, ціною власного здоров`я, рятували українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки.  Ми не маємо права забувати про їх самопожертву задля збереження життя і здоров`я наступних поколінь. Будьмо ж гідними їх,  шануймо усіх, хто сьогодні поряд з нами. Наш спільний обов`язок оточити їх належною турботою та увагою. Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам`ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання,"- відзначив у своєму виступі керівник району.

Слова щирої вдячності за  громадянський подвиг,  мужність, хоробрість і відвагу на адресу ліквідаторів аварії на ЧАЕС висловив і Віктор Власов – настоятель Свято-Миколаївського храму Дніпропетровської єпархії Української православної церкви, який також провів поминальну панахиду за ліквідаторами, які пішли з життя.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять земляків,  які ціною власного життя зупинили атомну стихію, після чого  поклали квітів до пам`ятного знаку учасникам ліквідації наслідків аварії, подібної якій не знала історія.