Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

Шановні мешканці міста Синельникового!

18 ноября 2014 - Прес-служба СМР
article4341.jpg

Допоможемо переселенцям разом

Щоденно до нашого міста приїздять люди з районів проведення антитерористичної операції.  Багатьом сім`ям доводиться залишати будинки, квартири, роботу, роками нажите майно та шукати кращої долі в іншому місці. Дуже добре, коли у родини є родичі чи знайомі, які можуть на певний час прихистити та допомогти. Зовсім по-іншому себе почувають люди, які залишаються з бідою наодинці…

Сьогодні до міста вже прибуло понад 300  громадян, які вимушені покинути рідні домівки. Міська влада за допомогою небайдужих синельниківців забезпечила переселенців житлом, предметами першої необхідності, що надходять до  пункту збору речей,  розташованого у територіальному центрі соціального обслуговування громадян (вул.Інтернаціональна,21).

Виконавчий комітет міської ради висловлює слова великої вдячності всім мешканцям міста, хто допомагає вирішувати проблеми громадян зі Сходу країни.

 

На жаль, одним із гострих питань є розміщення прибулих. На сьогоднішній день  резервний  житловий фонд міста  вже вичерпано. У зв’язку з настанням холодів, передбачається, що кількість переселенців значно збільшиться. Міський штаб з питань тимчасового розміщення громадян, які переселяються зі східних регіонів України, звертається до городян, хто має можливість поселити у себе людей, здати житло у найм (як безкоштовно, так і за плату), надати свої координати управлінню праці та соціального захисту населення (вул.Радянська,36 каб.№11), або зателефонувати на „гарячу” лінію: 4-21-61.

 

Не залишимося осторонь чужої біди! Підтримаємо сім`ї вимушених переселенців у складний для країни час!