Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

Семінар-нарада для квартальних

16 декабря 2014 - Прес-служба СМР
article4445.jpg

16 грудня 2014 року міський  голова  Дмитро Зражевський  взяв участь у семінарі-нараді з  головами квартальних комітетів міста.

У семінарі також взяли участь представники депутатського корпусу міської ради, керівники структурних підрозділів міської ради, представники ЗМІ.

Під час засідання обговорено 6 питань. Зокрема міський голова зазначив, що у складний для країни час у місті спостерігається ріст громадянської активності. Протягом останнього часу в місті розпочали діяльність дві волонтерські організації, які займаються питаннями допомоги українській армії, землякам, які знаходяться  в зоні АТО. Серед них – громадська організація «Ветерани АТО і учасників бойових дій Синельниківщини”, керівник Микола Фурман, та міськрайонний благодійний фонд «Зов серця», керівник Олег Захаров.

Як повідомив Микола Фурман, громадська організація, яку він очолює, знаходиться за адресою: вулиця Петровського,35. Саме тут розташований і пункт збору гуманітарної допомоги для  військовослужбовців-синельниківців, які захищають територіальну цілісність України і зараз перебувають на сході країни. Зібрана гуманітарна допомога волонтерами доправляється в зону АТО постійно. Наразі члени організації приймають участь у ремонтних роботах, що проводяться іншими подібними організаціями у  хірургічному відділенні військового шпиталю м.Дніпроперовська.

Члени благодійного фонду «Зов серця», за інформацією Олега Захарова, зібрані продукти харчування, одяг доставляють як військовослужбовцям, так і мешканцям окупованих територій. Діяльність організації є прозорою, ведеться чіткий бухгалтерський облік.

Також в місті діє Синельниківська міська рада ветеранів під керівництвом Євгенія Скрипника, яка одна з перших провела акцію по підтримці української армії. На зібрані кошти були придбані бронежилети  для  синельниківців-військовослужбовців, які знаходяться в гарячих точках на Сході України, комплекти військової форми, іншу військову амуніцію, продукти харчування тощо...  

Керівники громадських організацій звернулися до квартальних з проханням проінформувати мешканців кварталів про діяльність волонтерських організацій та, за можливістю, надати допомогу, щоб підготувати необхідні новорічні подарунки і для воїнів, які докладають зусиль, щоб над нами було мирне небо.   

Міський голова подякував всім небайдужим громадянам міста за  допомогу і підтримку військовослужбовців.

Про  проведення в місті  святкових новорічних та різдвяних заходів присутнім доповіла начальник відділу культури та туризму міської ради Надія Красюк. Як зазначила секретар міської ради Тетяна Кучерук, під час проведення заходів особлива увага буде приділена дітям,  які потрапили в складні життєві обставини та потребують особливої підтримки з боку дорослих. Для них міською владою підготовлені подарунки, які вручить міський голова під час тих чи інших заходів. Так традиційно, новорічно-різдвяний цикл свят відкриє свято до Дня Святого Миколая 19 грудня, що відбудеться у Будинку науки і техніки локомотивного депо.

Починаючи з 20 грудня у кожній школі, дитячому  садочку, в закладах культури будуть проведені новорічні ранки, вечори.

26 грудня у дружньому колі всіх бажаючих об’єднає Головна ялинка міста з казковими героями – символами року, що минає та наступного.

Зустрітися  з улюбленими героями біля зеленої красуні можна буде і в інші дні. Для цього 29, 30,31 грудня 2014 року,  а також 05,06,07,13, та 14 січня 2015 року на центральній площі міста будуть організовані народні гуляння.

Для дітей пільгових категорій будуть організовані поїздки на обласну Губернаторську ялинку.

Представник Синельникіського РЕМу Олена Хитра повідомила про можливі відключення енергопостачання в місті, пов`язані з нестабільною роботою енергосистеми України  в умовах сьогодення. Графік аварійних відключень складається з 10 черг. Синельниківський район електричних мереж у цій черзі посідає 9 місце. Передбачається, що в місті відключення енергопостачання проходитиме у три хвилі, кожне триватиме не більше 2-3 годин.  Відключення електроенергії уникнуть лікарні, в окремих школах  та дитячих садках, які потраплять у район вимкнення, припинення енергопостачання можливе у післяобідній час. Відповіді на питання щодо відключення енергопостачання можна отримати за телефоном: 0800301220.

Під час засідання квартальні підняли питання щодо відновлення роботи відділення  «Ощадбанку» в районі ст.Синельникове-ІІ. Відділення не працює вже понад  три місяці. Громадяни цього району вимушені звертатися до іншого відділення цієї банківської установи, що знаходиться  у віддаленому місці. За інформацією керівника  Синельниківського віділення АТ «Ощадбанк» Марини Батраченко, для відкриття відділення банку необхідно виконати ряд вимог щодо технічного стану приміщення. Наразі ведуться переговори з власником приміщення,  в якому планується розмістити банківське відділення, щодо виконання необхідних робіт. 

Про дотримання правил встановлення дорожніх знаків у місті присутнім доповів Євген Лісін, інспектор з організації  дорожнього руху відділення  ДАІ Синельниківського міського відділу  Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Дніпропетровській області. Євген Лісін повідомив, що протягом 2013 року в місті трапилося 28 дорожньо-транспортних пригод, в яких 35 громадян було травмовано, 1 людина загинула. У 2014 році у місті було 11 ДТП, в результаті яких  19 громадян постраждали, 3 – загинуло. З метою забезпечення безпеки дорожнього руху як пішоходів, так і і автотранспорту,  працівниками ДАІ постійно проводиться аналіз аварійності тих чи інших ділянок міста. Пропозиції щодо встановлення нових знаків надаються міською владою. Зі свого боку, міський голова Дмитро Зражевський запропонував працівникам ДАІ активізувати роз`яснювальну роботу серед населення щодо дотримання правил дорожнього руху, приділити більше уваги патрулюванню небезпечних місць. 

Депутат міської ради Костянтин Заякін повідомив, що наразі управління ЖКГ та комунальної власності міської ради розробляє положення про конкурс по організації робіт по вивозу твердих побутових відходів на території міста. У місті є організації, які планують надавати послуги по вивозу сміття за тарифами, нижчими від діючих, проте за умови, що тверді побутові відходи будуть сортовані (макулатура, скло, пластикова тара тощо). Пропонується обговорити таку пропозицію серед населення.

Традиційно підвели підсумки щодо проведеної роботи по пропозиціях голів квартальних комітетів по благоустрою приватного сектора, порушених на попередньому засіданні.

Наприкінці засідання голови кварткомів обговорили основні питання, над якими працюватимуть спільно з міською владою у наступному році.