Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

Семінар-нарада для квартальних

17 марта 2015 - Прес-служба СМР
article4817.jpg

17 березня 2015 року за участю  міського голови  Дмитра Зражевського для голів квартальних комітетів міста проведено семінар-нараду.

Враховуючи, що з 01 квітня 2015 року підвищуються тарифи на природній газ та електроенергію для населення, начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Олена Шекерська довела до відома присутніх інформацію про порядок призначення субсидій у 2015 році у зв`язку зі  змінами тарифів. Зокрема повідомила, що Мінсоцполітики підготувало зміни до системи надання житлових субсидій населенню, які передбачають спрощення  змісту документів та процедури оформлення, порівняно з тим, що були, а також значне збільшення кола отримувачів субсидій.

Призначення субсидії відбуватиметься з 01 травня 2015 року на підставі лише двох документів - заяви та декларації про доходи і витрати осіб, які надійдуть кожному домогосподарству поштою одночасно з рахунком для оплати енергоносіїв  у квітні та жовтні 2015 року. Заповнені документи надсилаються громадянами до міського управління праці (вулиця Радянська,36). Для правильного заповнення документів, Олена Шекерська рекомендує синельниківцям звертатися до спеціалістів управління особисто. Щоб уникнути черги, можна попередньо записатися на прийом за телефоном: 4-22-50. Збір інших відомостей, необхідних для призначення субсидій, проводиться шляхом здійснення запитів управління праці до відповідних органів, установ, організацій.

Якщо громадянам вже призначена субсидія на 2014-2015 рр., на новий період житлова субсидія призначається автоматично. У разі обставин, які можуть вплинути на отримання житлової субсидії (зміни у складі зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, розмірі доходів), заявник зобов`язаний у місячний термін повідомити управління праці.

Якщо у заповнених документах подано неповні чи недостовірні відомості про доходи та витрати зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, може бути відмовлено в призначенні субсидії або припинено її надання. У такому випадку заявник зобов`язаний повернути перераховану суму субсидії у подвійному розмірі.

З метою проведення роз`яснювальної роботи серед населення про систему надання житлових субсидій,  Олена Шекерська запропонувала головам кварткомів у  травні на кварталах організувати зустрічі спеціалістів управління з мешканцями приватного сектору. Дана пропозиція квартальними була одноголосно підтримана.

Також Олена Шекерська зупинилася на питанні щодо реалізації Постанови КМУ від 04.03.2014 №79 «Деякі питання оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції". Зокрема зазначила, що громадянам-переселенцям, які зареєстровані за новим місцем проживання, зокрема в м.Синельниковому, необхідно отримати відмітку про фактичне місце проживання. Ця відмітка ставиться представниками територіального підрозділу Державної міграційної служби на довідці про взяття на облік особи, яку  прибулі отримали в управлінні праці. Перевірка даних уповноваженими особами проводитиметься у двомісячний строк з відвідуванням таких громадян на дому. У разі, коли під час відвідування місця проживання відповідна особа відсутня, представник територіального підрозділу Державної міграційної служби залишає їй повідомлення про необхідність у 10 денний строк звернутися до такого підрозділу. У разі, якщо такої відмітки прибулі не отримають, соціальні виплати будуть призупинені. Консультацію з даного питання можна отримати в управлінні праці за телефоном:4-21-61.

Традиційно обговорили  питання про роботу комунального підприємства «ВО ЖКГ» по вивозу твердих побутових відходів у приватному секторі міста, визначили проблемні питання на кожному кварталі, що виникли протягом березня.

Міський голова Дмитро Зражевський відповів на питання, що турбують присутніх. Серед них - чи планується підняти ціну на воду, збільшити вартість проїзду в міському автотранспорті. Керівник міста зазначив, що найближчим часом таких підвищень не буде. Проте досить актуальною є потреба переглянути тарифи на вивіз твердих побутових відходів. Наразі спеціалісти вивчають це питання.

Також Дмитро Зражевський зупинився на проектах по благоустрою міста, які планується реалізувати у цьому році. Серед них - продовження робіт по реконструкції мереж зовнішнього освітлення, по реконструкції вулиці Жлоби, ліквідація стихійних сміттєзвалищ тощо.