Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

Розпочата розробка Стратегії розвитку Синельникового

23 декабря 2014 - Прес-служба СМР
article4467.jpg

У міськвиконкомі відбулося перше засідання робочої групи по розробці стратегічного плану розвитку міста Синельникового на період до 2020 року.

У міськвиконкомі відбулося перше засідання робочої групи по розробці стратегічного плану розвитку міста Синельникового на період до 2020 року. Провів засідання керівник робочої групи –  заступник міського голови Григорій Шаркевич.

Як повідомив заступник міського голови, наразі затверджені державна та обласна стратегії розвитку на період до 2020 року.  Відповідним розпорядженням міського голови Дмитра Зражевського затверджено склад робочої групи по розробці Стратегії розвитку нашого міста. Завдання робочої групи - у найкоротший термін розробити проект Стратегії й надати його на публічне обговорення громадськості. "Цілі стратегії розвитку міста мають бути узгоджені з цілями державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020-го року, затвердженої Урядом України, та зі  Стратегією розвитку Дніпропетровської області", - наголосив Григорій Шаркевич.

За результатами обговорення з представниками підприємств, установ та організацій міста різних форм власності, бізнесу та об`єднань громадян до 01 лютого 2015 року, слушні пропозиції синельниківців будуть внесені до проекту. Остаточний варіант проекту головного планувального документа міста буде винесено на розгляд міської ради.

 

Пропозиції до проекту Стратегії розвитку міста на період до 2020 року можна надавати до відділу соціально-економічного розвитку міста міської ради  за адресою: вул.40 років Жовтня,14, каб.5, за телефоном:4-25-27 або на електронну пошту: info@snvyk.dp.ua.

Координатор  роботи -  відділ соціально-економічного розвитку міста міської ради, який очолює  Марина Олександрівна Купрін.