Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

Привітання міського голови Дмитра Зражевського з Новим роком та Різдвом Христовим

31 декабря 2014 - Прес-служба СМР
article4528.jpg

Шановні синельниківці!

Від імені депутатського корпусу міської ради, її виконавчого комітету, мене особисто прийміть щирі вітання  з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!      

 

Відходить у історію ще один рік. На превеликий жаль, він був найскладнішим в історії незалежної України. Над нашою країною нависла небезпека втрати територіальної цілісності, а український народ зі зброєю в руках змушений відстоювати своє право на незалежність та мирне життя на рідній землі. 

 

2014 рік для синельниківців виявився також нелегким. Проте, не дивлячись на труднощі сьогодення, ми з впевненістю  стверджуємо, що місто живе й розвивається. В рамках Комплексної стратегії розвитку Дніпропетровської області на період до 2015 року, Стратегії розвитку міста Синельникове до 2015 року, ми реалізовуємо системні проекти у різних сферах життєдіяльності міста. Протягом 2014 року в місті  проведено низку заходів з поліпшення умов життя городян.

 Тож дякую за повсякденну працю, за внесок у розвиток міста і добробут синельниківців керівництву Дніпропетровщини, депутатам усіх рівнів, керівникам та трудовим колективам  підприємств, установ та організацій всіх форм власності, суб`єктам господарювання, головам квартальних комітетів, об`єднанням громадян, всім, хто не на словах, а  конкретними справами робить все, щоб наше місто стало більш розвинутим, сучасним.

На порозі – рік 2015-й. Рік, у якому кожен з нас хоче, щоб був мир, громадянська злагода, спокій,  впевненість у завтрашньому дні, надія на краще життя. Прекрасно розумію, що реалізація намічених планів у 2015 році цілком залежить від багатьох факторів, головний -  врегулювання ситуації на сході країни, відновлення миру та громадянської злагоди на українській землі. Вірю, що  незабаром у нашій країні знову запанують мир та спокій, буде стабільною суспільно-політична ситуація, ми зможемо здійснити всі починання і виконати взяті на себе зобов`язання.

 

Тож нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в 2014 році, а бажання і мрії обов`язково здійсняться в Новому році. Бажаю кожному з вас миру і добра, незламної віри, впевнено дивитися у майбутнє, щастя, здоров`я, добробуту і оптимізму, міцної дружби і палкого кохання! Нехай наступаючий рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе удачу, святковий настрій! Щасти вам, дорогі земляки! З Новим Роком  та Різдвом Христовим !

 

 

З повагою міський голова                                       Д.І.Зражевський