Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

Привітання міського голови Дмитра Зражевського з 8 Березня

6 марта 2015 - Прес-служба СМР
article4797.jpg

Дорогі, милі жінки!

Від імені чоловічої половини нашого міста, від мене особисто прийміть найкращі побажання з наступаючим святом Весни, Любові і Краси - 8 Березня! Це ваш день - день справжніх жінок, коханих і люблячих, щирих і дбайливих, найдорожчих і рідних.

Без перебільшення можна сказати, що світ існує завдяки вам: ви даруєте життя, виховуєте дітей, звалюєте на свої тендітні плечі незліченну кількість турбот. Вам вистачає душевних сил не тільки надихати на звершення інших, а й самим досягати вершин у найрізноманітніших сферах життєдіяльності міста.

Сьогодні в Синельникове нараховуємо понад 17 тисяч представниць прекрасної половини людства. Ви – основа трудових колективів в освіті, медицині, культурі, побутовому обслуговуванні, торгівлі, легкій і харчовій промисловості,  банківських організацій та інших установ.

Складно уявити без вас і діяльність міських залізничних підприємств,  тепло - та енергопостачання, комунального господарства, транспорту і зв`язку.

Жінка – державний службовець, жінка-депутат, жінка-керівник, жінка -голова квартального комітету, жінка - соціальний працівник. Важко знайти таку сферу людської праці, де б не знадобилися ваші палкі серця та дбайливі руки, які змінюють буття на краще.

І тому сьогодні хотів би звернуться до всіх жінок і подякувати за вашу працю, за ваші розуміння і підтримку нас, чоловіків, і вдома, і на роботі.

У цей передсвятковий день особливі слова хочу сказати на адресу жінок, які носять велике звання Матері. Протягом останнього часу в місті збільшилася кількість багатодітних сімей. Сьогодні їх нараховуємо 207, в яких виховується 678 дітей. Почесне звання «Мати - героїня України» присвоєно 37 жінкам міста. Низький уклін вам: тим, хто не досипає ночі, хто береже нас від усіх бід.

Також хочу висловити слова особливої ​​подяки жінкам, які пліч-о-пліч з чоловіками пережили всі жахи Другої світової війни, десятирічної війни в Афганістані, Чорнобильської трагедії, а сьогодні  проводжають своїх рідних на захист територіальної цілісності та суверенітету України. Ви  для нас є джерелом мужності, терпіння і міцної віри.

У сучасному світі бути жінкою - велике мистецтво. Народити дитину, облаштувати будинок, наповнити його добром і любов`ю - з глибини століть було жіночою справою.

Як безцінний скарб, суспільство і держава повинні оберігати жінку і її високу місію. Ми, чоловіки, зобов`язані зробити все можливе, щоб ви були надійно захищені на нашій землі!

Керівництво міста спільно з депутатським корпусом міської ради приділяє велику увагу вирішенню проблем жінок. Ми турбуємося про те, щоб діти народжувалися в чистому і красивому місті, щоб тут створювалися нові робочі місця, на відповідному рівні реалізовувалися завдання освітніх, культурних та інших адресних програм. Обіцяю вам, що активна робота в цьому напрямку триватиме і надалі.

Дорогі жінки! У цей весняний день від усієї душі дозвольте ще раз привітати вас з цим прекрасним святом і побажати вам мирного неба, добра, щастя, здоров`я і любові. Нехай мир, спокій і злагода будуть у кожній родині! Нехай ваша краса і жіночність, душевне тепло і вміння дарувати тепло всім, хто його потребує, перетворять кожен прожитий ваш день на свято! Щастя, добра Вам, посмішок, любові у кожне серце і у кожен дім.

Зі святом вас, дорогі жінки !

 

З повагою

Міський голова   Дмитро Зражевський