Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

Пам`ятаємо...

16 февраля 2015 - Прес-служба СМР
article4665.jpg

15  лютого 2015 року Синельниківщина вшанувала учасників бойових дій на території інших держав

 

15 лютого 2015 року Синельниківщина вшанувала учасників бойових дій на території інших держав. Урочистий мітинг відбувся біля пам`ятного знаку воїнам-афганцям, що знаходиться у центрі міста.   У заході взяли участь: перший заступник міського голови Володимир Яковін, голова Синельниківської районної ради Юрій Мартиненко, керівники структурних підрозділів міської ради, воїни-інтернаціоналісти, учні та педагоги загальноосвітніх навчальних закладів, представники підприємств, установ та організацій, мешканці міста та району.

Звертаючись до учасників зібрання, перший заступник міського голови Володимир Яковін зазначив, що  в різні часи понад 300-т синельниківців взяли участь у бойових діях на території Сербії, Куби, Венгрії, Чехословаччини, Югославії, Анголи, Іраку.  Крізь пекло і жахи Афганістану пройшли 107 мешканців міста, з яких 4 - загинуло,  20 - отримали інвалідність. «Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. Спасибі вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність, виявлені під час виконання відповідальної місії - збереження миру на землі, - зазначив представник міської влади. – На превеликий жаль, сьогодні захисту потребує українська земля. Члени  місцевих організацій ветеранів Афганістану є активними учасниками волонтерського руху, який діє в місті, проводять активну роботу щодо  військово-патріотичного виховання молоді, пропагування здорового способу життя, фізичної культури».  Володимир Яковін подякував воїнам-афганцям за таку важливу роботу, побажав усім мирного неба над головою, міцного здоров`я, добробуту і злагоди.

Воїнів-інтернаціоналістів також привітали: голова Синельниківської районної ради Юрій Мартиненко,  тимчасово виконуючий обов`язки  військового комісара Синельниківського ОМВК    Вадим Калінін.

До воїнів-побратимів також звернулися голова Синельниківського міського осередку Всеукраїнської громадської організації «Ніхто крім нас» Дніпропетровської області Олексій Решетняк та голова Синельниківської міської організації Дніпропетровської області об`єднання ветеранів Афганістану Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Ігор Блошенко. Керівники громадських організацій побажали всім миру, єдності, щоб припинилися бойові дії на сході нашої країни. За активну життєву позицію, патріотичне виховання молоді Олексій Решетняк та Ігор Блошенко отримали відзнаки керівництва міської та районної влади.

Пам`ять про тих, хто загинув на афганській землі, хто пішов із життя після повернення з гарячих точок, учасники заходу вшанували хвилиною мовчання та після завершення урочистостей поклали квіти до пам`ятного знаку воїнам-афганцям.

З глибокою шаною присутні згадали поіменно воїнів Синельниківщини, чиє життя обірвалося на сході нашої країни під час проведення антитерористичної операції. Пам`ять про мужніх військовослужбовців, які з честю виконали свій обов`язок перед Вітчизною, буде жити у серцях земляків вічно.