Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

Міський голова висловив призовникам напутні слова

29 апреля 2015 - Прес-служба СМР
article5048.jpg

Цими днями на базі Синельниківського об`єднаного міського військового комісаріату відбулися урочисті проводи  юнаків Синельниківщини -  Рогового Владислава, Мірошниченка Олександра, Бичкова Олександра  до лав Збройних Сил України.

Напутні слова на адресу призовників прозвучали від: міського голови  Дмитра Зражевського, від командира взводу відділення забезпечення 93-ї окремої механізованої бригади Сергія Ситника, представників духовенства.  

Дмитро Зражевський, звертаючись до юнаків, наголосив, що  сьогодні вони йдуть служити до Збройних Сил нашої держави, щоб навчитися захищати для своїх рідних та  Батьківщини найдорожче – мир та спокій. Керівник міста висловив сподівання, що хлопці вправно опанують необхідними військовими знаннями і вже через півтора роки повернуться загартованими, змужнілими чоловіками на мирну синельниківську землю. «Не забувайте своїх рідних, обов`язково телефонуйте батькам, коханим, адже для них ви є найдорожчими людьми", - порадив міський голова, побажав юнакам успіхів у службі, здоров`я, мирного неба над головою, вручив дорожні набори.

Сергій Ситник  сказав, що служити Батьківщині – почесна місія для чоловіків, її необхідно виконати з честю та гідністю. Щоб був на землі мир,  щоб захистити країну у складний для неї час, необхідно вивчати військову справу. Військовослужбовець побажав юнакам, щоб час до повернення пролетів швидко, щоб вони стали справжніми чоловіками.

Боже благословіння та хрестики  на гарну долю отримали призовники від  Віктора Власова - настоятеля Свято-Миколаївського храму Дніпропетровської єпархії Української православної церкви та Олександра Кашлюка - настоятеля храму Рівноапостольського князя Київського Володимира. Оберегом для юнаків стануть і молитви,  прочитані священнослужителями.