Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

Міський голова відкрив Головну ялинку міста

26 декабря 2014 - Прес-служба СМР
article4507.jpg

26 грудня 2014 року на центральній площі міста яскравими вогниками засяяла Головна ялинка Синельникового.  

 

На свято завітали: міський голова Дмитро Зражевський, вихованці закладів освіти міста, пересічні городяни з маленькими дітьми, а також  казкові герої на чолі з Дідом Морозом та Снігуронькою.

Із наступаючими новорічними та різдвяними святами городян привітав міський голова  Дмитро Зражевський. Він висловив сподівання, що наступний рік принесе нашій країні мир та спокій. Керівник міста побажав усім мирного неба, здоров`я, благополуччя та добра, дітям – цікавих зимових канікул та багато подарунків.

Після вітального слова керівника міста, глядачі стали учасниками  театралізованого дійства за участю казкових героїв - Конячки та  Кози - символів 2014 та наступного років, Ялинки, Діда Мороза та Снігуроньки, водили дружні хороводи, співали новорічних пісень.

А потім настав кульмінаційний момент: на дружнє прохання учасників свята - рясними вогнями засяяла ялинка та спалахнули незабутні яскраві холодні фонтани.

На згадку про відкриття центральної ялинки всі бажаючі мали змогу сфотографуватися з казковими героями. Діти пільгових категорій та обдаровані  від міського голови отримали солодкі подарунки.

Святковий настрій дорослим та малечі створили юні артисти – вихованці центру дитячої творчості відділу освіти міської ради.

Відкриття головної новорічної ялинки міста – це другий загальноміський захід у низці святкових новорічно-різдвяних свят, проведений в місті. Впродовж  тижня біля зеленої красуні відбудеться ще ряд цікавих заходів.