Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

Міський голова прозвітував перед громадою про роботу в 2014 році

25 декабря 2014 - Прес-служба СМР
article4475.jpg

24 грудня 2014 року в залі засідань міської ради міський голова Дмитро Зражевський на відкритій зустрічі з громадянами прозвітував перед громадою про роботу в 2014 році.

 

На захід були запрошені: керівники та представники трудових колективів підприємств, установ та організацій міста різних форм власності, голови квартальних комітетів міста, представники об`єднань громадян,  засобів масової інформації. Міський голова доповів про роботу, проведену протягом поточного року, окреслив пріоритетні напрямки діяльності міської влади у 2015 році.

На початку доповіді міський голова висловив слова щирої вдячності всім мешканцям міста за допомогу українській армії, землякам-військовослужбовцям, які стоять сьогодні на захисті територіальної цілісності нашої держави, за надання всебічної допомоги. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам`ять про героїв-синельниківців, які загинули в зоні АТО, виконуючи бойові завдання.

Окремі слова подяки від міського голови пролунали на адресу городян, які приймають участь у вирішенні проблем громадян-переселенців.

Не зважаючи на те, що 2014 рік виявився складним, в місті була продовжена робота по реалізації системних проектів в рамках Комплексної стратегії розвитку Дніпропетровської області на період до 2015 року та Стратегії розвитку міста до 2015 року.

Так загальний обсяг міського бюджету за уточненим планом на 2014 рік складає 92,5 млн.грн., що на 8,9 % більше, ніж у 2013 році. Фінансується 17 міських програм, на реалізацію яких спрямовано 7,5 млн.грн.   

Обсяг реалізованої продукції (товарів, послуг) по місту  склав 640,7 млн. грн., що на 39% більше, ніж у відповідному періоді 2013 року.  
Середня заробітна плата по місту за статистичними даними в 2014 році становить 2718,0 грн., що на 3,7 % більше, порівняно з 2013 роком.

На кінець звітного періоду на обліку в міському центрі зайнятості перебуло 618 безробітних, що на 20 осіб менше , ніж у минулому році.

Для сприяння розвитку малого бізнесу,  у січні 2014 року в місті Дозвільний центр реорганізовано  в  Центр надання адміністративних послуг.

Обсяг роздрібного товарообороту у 2014 році збільшено на 42%.
За 2014 рік плати за землю надійшло на 159,4 тис.грн. більше, ніж у 2013 році.             

Протягом року продовжено роботи з будівництва житлового комплексу на 100 квартир по вулиці Чехова. 

Розроблені та затверджені проекти землеустрою щодовизначення розмірів та встановлення меж водоохоронної зони  та меж прибережної захисної смуги струмка верхів`я балки Ворона в межах проектованого полігону твердих побутових відходів у західній частині міста.

До комунальної власності міста прийнято БК «Родина» та гуртожиток  по вулиці Леніна,130 б. На сьогоднішній день ведуться роботи по підготовці проектно-кошторисної документації для їх реконструкції.

Завершено роботи по капітальному ремонту тротуару  по вулиці Дзержинського, виконано поточний ремонт доріг міста протяжністю  1450 м2   за кошти державного бюджету; завершені роботи по реконструкції проїзжої частини дороги по вул. Чехова; виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дороги по вул. Перемоги за кошти міського бюджету. За рахунок спонсорської допомоги виконано капітальний ремонт ділянки на вул. Перемоги  протяжністю 1200 м2. Продовжити реалізацію проекту планується у 2015-2017 роках.

З метою забезпечення належного санітарно-екологічного стану міста   протягом  року виконано санітарну обрізку - 295 дерев на території СМКП «ЖЕК - 2 », СМКП «ЖЕК-1», СМКП «ВО ЖКГ», на міських кладовищах, на території дитячих установ і відповідно до звернень мешканців приватного сектору міста.

З метою попередження  негативного впливу  на навколишнє природне середовище, забезпечення  охорони довкілля, ліквідовано 7 стихійних  сміттєзвалищ за кошти міського бюджету.

 Однією з головних проблем в місті Синельникове є поводження з твердими побутовими відходами. Оскільки санітарні полігони ще тривалий час будуть залишатися основним способом переробки сміття, за кошти міського бюджету  виготовлено проектно-кошторисну документацію (І етап) на будівництво такого полігону в західній частині м. Синельникового. Роботи з виготовлення ІІ етапу робочої проектно-кошторисної документації планується продовжити у 2015 році.

Виконано ремонт м`якої покрівлі  в 10 під`їздах в 7 багатоповерхових житлових будинках міста по вулицях: Миру, Леніна, Куйбишева, Чехова.

Для покращення освітлення міста, проведено роботи по капітальному ремонту мереж зовнішнього освітлення по вулиці 50 років Жовтня, на мікрорайоні по вулиці Миру, виконано часткове освітлення вулиць в північній частині міста. 
Продовжено роботу щодо покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів.

Діти - сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, за рахунок міського бюджету забезпечені шкільною та спортивною формою. 

Талановиті та обдаровані діти міста отримали двічі на рік стипендію міського голови.

Проведено 37 загальноміських культурно - масових заходів. У цьому році вони мали особливий відтінок. Характер їх проведення був пов`язаний з тими подіями, що розвивалися на Сході нашої держави та АР Крим.

Вагомою подією для міста стало відкриття на базі Синельниківського пасажирського вагонного депо музею бойової та трудової слави Синельниківського залізничного вузла та виставки декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва членів міського клубу вишивальниць "Муліне".  Це вже другий музей в місті, відкритий протягом останніх трьох років, – осередок пам`яті про минуле нашого міста, людей, які створюють його історію сьогодні.

У 2014 році здійснено облаштування 1 спортивно - дитячого майданчика.

Всього протягом 2011-2014 рр. в місті відкрито 17 нових спортивно - дитячих майданчиків. Охоплені всі райони міста.

Особлива увага приділялася оздоровленню дітей пільгових категорій. Повністю оздоровлені діти - сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

У місті проживає 9 240 громадян похилого віку. Середній розмір пенсій - 1403,41 грн.

Обладнано індивідуальним опаленням 2 квартири соціально-незахищених громадян.

У цьому році профінансовано 26282,7 тис.грн. допомог сім`ям з дітьми, що на 11,1 % більше ніж за аналогічний період минулого року.

У 2014 році профінансовано окремі напрями міської Програми соціального захисту окремих категорій громадян (міський бюджет). А саме:

- до 28 - ї річниці аварії на ЧАЕС для 77 учасників ліквідації аварії виділено матеріальну допомогу.

- громадяни - довгожителі міста, яким виповнилося 90 і 95 років отримали привітання міського голови з врученням грошової допомоги.

- надано підтримку хворим на туберкульоз у вигляді 180 продуктових наборів.

 На обліку перебувають 1593 інвалідів різних категорій. Всі, кому необхідно, забезпечені індивідуальними засобами реабілітації.

За рахунок обласного бюджету,  93 городян отримали матеріальну допомогу.

Для обслуговування найбільш вразливих категорій непрацездатних громадян похилого віку в місті діє територіальний центр соціального обслуговування .
У центрі працює 3 відділення, обслуговуються близько 1300 чоловік. Громадянам надається більше 30 видів соціальних послуг.

У відділенні соціально-побутової адаптації для організації  дозвілля і відпочинку пенсіонерів продовжують працювати 6 клубів за інтересами, які відвідують більше 200 осіб.

Також при територіальному центрі створено пункт гуманітарної допомоги для громадян – вимушених переселенців зі східних областей України.  З урахуванням неповнолітніх дітей, отримали допомогу 236 чоловік.

Всього в місті проживає 201 багатодітна сім`я, де батьки виховують 658 дітей.

Почесне звання «Мати- героїня » протягом 2014 року Указом Президента України присвоєно 1 багатодітній жінці.

Всього в місті проживає 37 жінок зі званням « Мати- героїня». 

У 2014 році створено 1 прийомну сім`ю та 1 дитячий будинок сімейного типу. У місті функціонує 9 прийомних сімей, де виховується 14 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 2 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 11 дітей.

Загальна чисельність громадян, які звернулись до міськвиконкому в поточному році, становить 587, що на 163  менше, ніж у 2013 році. Позитивні рішення прийняті по  142 зверненням; надані роз`яснення – по 435. 

Міський голова Дмитро Зражевський також окреслив основні питання соціально-культурної та комунальної сфери, над якими працюватиме міська влада у наступному році, подякував за повсякденну працю, за внесок у розвиток міста і добробут синельниківців керівництву Дніпропетровщини, депутатам усіх рівнів, керівникам та трудовим колективам  підприємств, установ та організацій всіх форм власності, суб`єктам господарювання, головам квартальних комітетів, об`єднанням громадян, всім, хто не на словах, а й конкретними справами робить все, щоб наше місто стало більш розвинутим, сучасним. Висловив сподівання, що незабаром у нашій країні знову запанують мир та спокій, буде стабільною суспільно-політична ситуація, міська влада зможе здійснити всі починання і виконати взяті на себе зобов`язання. Побажав всім мирного неба, щоб всі позитивні здобутки і досвід були продовжені в наступному році.