Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

Міський голова провів нараду з питань енергозабезпечення міста в умовах сьогодення

10 декабря 2014 - Прес-служба СМР
article4411.jpg

09 грудня 2014 року під головуванням міського голови  Дмитра Зражевського відбулася нарада з керівниками підприємств, установ та організацій міста. Також у нараді взяли участь: виконуючий обов`язки голови Синельниківської райдержадміністрації  Костянтин Кравченко, виконуючий обов`язки начальника Синельниківського РЕМу Валерій Проценко, начальник Синельниківського міськрайонного управління Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Дніпропетровській області Ігор Логвіненко.

Основне питання черги денної - енергозабезпечення  міста в умовах сьогодення.

Міський голова Дмитро Зражевський повідомив, що в умовах нестабільної роботи енергосистеми України, можливі відключення електроенергії і в місті Синельниковому. Для координації дій відповідних служб, вирішення проблемних питань створено антикризовий енергетичний штаб оперативного реагування з числа представників міської влади, РЕМу, МНС. У найкоротший термін буде підписано тристоронній меморандум про співпрацю міської влади, РЕМу та МНС.

За інформацією Валерія Проценка, наразі в об`єднаній енергетичній системі України, через низку факторів, склався дефіцит потужності електроенергії. Для компенсації нестачі потужності НЕК «Укренерго» застосовує графіки аварійних відключень. До того ж застосовується і графік обмеження споживання потужності. Графіки аварійних відключень вводяться за командою диспетчера НЕК «Укренерго». Попередити споживачів про відключення заздалегідь неможливо, тому що на виконання команди диспетчера є 10-15 хвилин, а при спеціальних графіках  1-3 хвилини.

Графік аварійних відключень складається з 10 черг. Синельниківський район електричних мереж у цій черзі посідає 9 місце. Наразі завершуються роботи щодо складання графіка вимкнення енергопостачання по місту. Передбачається, що територія міста буде поділена на сектори, відключення проходитиме у три черги, кожне триватиме не більше 2-3 годин.  

Особливу увагу приділили соціально важливим об`єктам. Розглядалося питання щодо можливої потреби і наявності генераторів для того, щоб забезпечити електроенергією школи, лікарні, дитячі садки. Як зазначив міський голова Дмитро Зражевський, відключення електроенергії уникнуть лікарні, у школах  та дитячих садках вимкнення енергопостачання можливе у післяобідній час.

Міський голова звернувся до городян та керівників підприємств, установ та організацій міста з проханням заощаджувати електроенергію. Це допоможе максимально зменшити кількість аварійних відключень.

По завершенню наради, було складено графік оперативного оповіщення підприємств, установ та організацій  в разі аварійного відключення енергопостачання по місту. Запроваджено роботу цілодобових гарячих ліній за телефонами:  4-35-61, 101.