Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

Міський голова привітав захисників Вітчизни та працівників місцевого самоврядування

5 декабря 2014 - Прес-служба СМР
article4407.jpg

05 грудня 2014 року в залі засідань міської ради відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування.

У заході взяли участь:  захисники Вітчизни різних поколінь, військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України, депутати міської ради, голови квартальних комітетів, ветерани та працюючі посадові особи місцевого самоврядування.

Учасників заходу привітав міський голова Дмитро Зражевський. Керівник міста зазначив, що сьогодні наша країна переживає непрості часи. 138 синельниківців-військовослужбовців поповнили лави Збройних Сил України і встали на захист територіальної цілісності та суверенітету України.

Сила та міць української держави - у єдності армії та народу. Дмитро Зражевський висловив слова щирої вдячності всім волонтерським організаціям, громадянам, хто долучився до акції по підтримці української армії, наших військовослужбовців, які знаходяться в зоні АТО. Так на зібрані кошти вже  придбано бронежилети, комплекти військової форми, іншу військову амуніцію, продукти харчування тощо... Зібрані теплі речі, ковдри, продукти харчування тощо постійно доставляються до наших воїнів-земляків постійно.

На превеликий жаль, синельниківська земля втратила трьох воїнів, які були призвані з нашого міста: Авраменка  Олександра Сергійовича, Применка  Юрiя Володимировича, Осауленка Станіслава Олександровича. Пам`ять про  мужніх захисників  Вітчизни, які загинули, виконуючі бойові завдання під час антитерористичної операції, присутні вшанували хвилиною мовчання.

Також міський голова зазначив, що 7 грудня щорічно в Україні відзначається свято – День місцевого самоврядування. З нагоди свята, Дмитро Зражевський подякував всім, кому небайдужа доля нашого міста, його мешканців, за особистий внесок у розбудову Синельникового, вирішення найрізноманітніших питань його мешканців. «Нехай розуміння і підтримка людей завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях. Нехай ваш професіоналізм та досвід сприяють подальшому  розвитку нашого міста і нашої держави», - сказав  міський голова.

З нагоди свята, за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, кращі працівники місцевого самоврядування були нагороджені відзнаками керівництва Дніпропетровської області, міського голови, Дніпропетровської обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов`язків, відданість справі та з нагоди Дня Збройних Сил України, подяки міського голови оголошено кращим працівникам Синельниківського об`єднаного міського військового комісаріату.