Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

Допомога переселенцям

26 ноября 2014 - Прес-служба СМР
article4362.jpg

26 листопада 2014 року під головуванням міського голови Дмитра Зражевського відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. Під час засідання розглянуто 26 питань. У розширеному складі заслухано питання про стан роботи з вирішення проблемних питань громадян, які прибули зі східних регіонів України та АР Крим.

Було відмічено, що з метою забезпечення надання належного рівня соціального захисту і підтримки громадян-переселенців, в місті було створено штаб та затверджено план заходів з надання допомоги таким людям. Станом на 11.11.2014 на території м. Синельникове тимчасово проживає 271 особа, з них 69 дітей та 89 осіб похилого віку та інвалідів. Серед вказаного числа вимушених переселенців 1 родина (2 особи) – переселенці з АР Крим, всі інші виїхали із Донецької та Луганської областей. Всього з червня по теперішній час до міста прибуло 485 громадян.

З вересня по жовтень в загальноосвітні заклади зараховано 27 дітей, в дошкільні – 19 дітей зі східних регіонів на підставі заяв батьків та документів, які були в наявності. 13 дітей початкової ланки забезпечені безкоштовним харчуванням.

Всі переселенці забезпечені житлом, продуктами харчування, засобами гігієни тощо. Державні допомоги сім`ям з дітьми призначено 18 сім`ям, інвалідам з дитинства – 4 сім`ям, особам, які не мають права на пенсію та інвалідам – 1 сім`ї, державна допомога на проживання – 110 сім`ям.

До Управління пенсійного фонду України м.Синельникове та Синельниківського району звернулось 170 осіб, які тимчасово переїхали з Донецької області та 48 осіб з Луганської області щодо запиту пенсійних справ. Станом на 11.11.2014 призначено пенсії по 203 особових справах.

Всі переселенці мають можливість отримати безкоштовну медичну допомогу.

При комунальній установі «Синельниківський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» створено пункт прийому гуманітарної допомоги для громадян, які переселяються зі східних регіонів України, Автономної республіки  Крим та м. Севастополь.

Протягом червня – жовтня 2014 року до пункту за допомогою звернулися 113 чол. з числа дорослих осіб – переселенців зі східних областей. З урахуванням дітей надана допомога 191 чол. на загальну суму 39 609 грн.

Спільними зусиллями влади та завдяки проявам громадянської солідарності та підтримки людської гідності громадян-переселенців забезпечується реалізація всього комплексу громадянських прав на рівні вимог сьогодення та євроінтеграційної перспективи.

Міський голова Дмитро Зражевський висловив слова великої вдячності всім синельниківцям, хто допоміг та продовжує надавати посильну допомогу громадянам, які прибувають до міста з окупованих областей.

Також члени виконкому погодили внесення змін до показників міського бюджету на 2014 рік та до Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об`єктам нерухомого майна, до застосування тарифу на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території Синельниківському міському комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна контора-1», до Програми по земельній реформі на 2014-2018 роки.

Надали дозволи на здачу в оренду приміщень та розміщення зовнішньої реклами фізичній особі – підприємцю , затвердили план діяльності з підготовки регуляторних актів на 2015 рік,  об`єкти громадських робіт та перелік видів безоплатних суспільно-корисних робіт.

Прийняли рішення про  реєстрацію змін та доповнень до колективного договору, про присвоєння поштової адреси, про внесення змін до складу комісії з питань передачі квартир, придбаних Державною іпотечною установою, про визначення графіка роботи зовнішнього освітлення міста.

Розглянули 8 питань щодо захисту прав малолітніх та неповнолітніх дітей, про призначення піклувальників та опікунів над недієздатними особами.