Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

До Дня Соборності України

22 января 2015 - Прес-служба СМР
article4567.jpg

22 січня 2015 року в залі засідань міської ради проведено урочистості та святковий концерт, присвячені Дню Соборності України.

У заході взяли участь: керівники та представники трудових колективів підприємств, установ та організацій міста, громадських та політичних організацій, голів квартальних комітетів міста,  депутати міської ради.

На початку заходу ведучі зачитали привітання голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігора Коломойського, в якому зокрема говориться: «Дорогі земляки! Щиро вітаю вас з Днем Соборності України! Цього року чи не вперше в історії незалежної України ми зрозуміли, що означає слово “єдність”. Коли звичайні люди віддають останнє, допомагаючи армії. Коли волонтери ризикують життям заради військових, які захищають нашу безпеку. Коли молоді хлопці йдуть добровольцями на фронт, щоб співвітчизники могли жити у вільній та незалежній країні. Ми - разом, незважаючи на національність, вік, релігійні переконання. Ми будуємо нову країну - з новими цілями та перспективами. Тому усі думки та розбіжності в поглядах маємо направити в русло єдності та розвитку України. Переконаний - разом ми подолаємо всі виклики. Миру, злагоди та добра!».

Від імені міського голови Дмитра Зражевського, депутатського корпусу міської ради, виконавчого комітету, себе особисто з Днем Соборності України синельниківців привітала секретар міської ради Тетяна Кучерук. Вона зазначила, що подія, яка відбулася 22 січня 1919 року в Києві на Софіївській площі, а саме: урочисті збори, на яких був проголошений Акт об`єднання земель Української Народної Республіки і Західно - Української Народної Республіки в єдину Україну,  стала вагомим реальним кроком на шляху об`єднання українських земель,  становлення України як самостійної незалежної держави. Соборність для українців це – єдність в   багатоманітності, це – об`єднання навколо спільного стрижня, яким є українська державність. Це - сила народу, запорука для подальшого розвитку країни. Тетяна Кучерук побажала присутнім миру, злагоди, наголосила, що тільки в єдності дій та соборності душ можемо досягти головної мети - розвитку економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України.

 «За нашу незалежність, самостійність боролися цілі покоління українських патріотів,  - сказала Тетяна Кучерук.  З великим сумом сьогодні ми згадуємо про військовослужбовців, які віддали життя за свободу і незалежність України на Сході нашої держави, про дітей, мирних мешканців, які сьогодні гинуть від рук терористів в окупованих територіях».  Пам`ять про  загиблих воїнів, мирних жителів східних областей України присутні вшанували хвилиною мовчання.

З нагоди свята, секретар міської ради Тетяна Кучерук за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність пам`ятну медаль «За вагомий внесок у розвиток Дніпропетровської області» та Почесну грамоту Дніпропетровської обласної ради вручила   КЕБАЛУ  Сергію Юрійовичу - начальнику відокремленого структурного підрозділу «Синельниківське пасажирське вагонне депо» Державного підприємства «Придніпровська залізниця».

За надання допомоги в укріпленні блокпостів на території Донецької та Дніпропетровської областей Подяку голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Коломойського Ігора Валерійовича оголошено ПТИЧЕНКУ Олегу Анатолійовичу  - водію автотранспортних засобів Синельниківського пасажирського вагонного депо.

З нагоди Дня Соборності України Подяки Синельниківського міського голови оголошено ГОРЬОВІЙ Валентині Андріївні - керівнику Синельниківської міської жіночої організації Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України», голові квартального комітету №25 м. Синельникового; ФІЛОНЕНКУ Петру Вікторовичу - художньому керівникові народного ансамблю народних інструментів відділу культури та туризму міської ради.  

Після урочистої частини відбувся святковий концерт за участю викладачів Синельниківської школи культури та мистецтв, аматорів Будинку науки і техніки локомотивного депо.