Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

Cинельниківці вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

24 апреля 2015 - Прес-служба СМР
article5033.jpg

24 квітня 2015 року, у зв`язку з  29-ю річницею Чорнобильської катастрофи, синельниківці вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

24 квітня 2015 року, у зв`язку з  29-ю річницею Чорнобильської катастрофи, синельниківці вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС: біля пам`ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС, розташованого на території пожежної частини, відбувся мітинг та покладання квітів.

У заході взяли участь: міський голова Дмитро Зражевський, керівник апарату Синельниківської районної державної адміністрації Валерій Воробйов, громадяни, потерпілі внаслідок Чорнобильської катастрофи, представники  духовенства, підприємств, установ та організацій міста та району.

 Звертаючись до присутніх, керівник міста Дмитро Зражевський зазначив, що в цьому році виповнюється 29 років  з того часу, коли відбулася найбільша за всю історію ядерної  енергетики катастрофа. У ліквідації аварії взяли участь не менше 90 тисяч чоловік найрізноманітніших спеціальностей, які ціною власного життя та здоров`я, без вагань та роздумів, ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС.

Серед цих людей були і мешканці Синельниківщини. Від імені всіх земляків міський голова висловив ліквідаторам аварії слова великої вдячності за героїзм та самовідданість, адже ці люди, нехтуючи власною безпекою, ступили назустріч неприборкуваному смертоносному лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей не лише у нашій державі, а й інших. «Вічна вдячність живим і світла пам`ять загиблим та померлим від ран та хвороб!» - сказав Дмитро Зражевський, побажав учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції та їхнім близьким міцного здоров`я, терпіння, шани і щирої поваги від людей, мирного неба над головою.

Панахиду за померлими внаслідок аварії відслужив настоятель храму Рівноапостольського князя Київського Володимира, протоієрей Олександр Кашлюк, по завершенню якої представники міської та районної влади, трудових колективів, пересічні громадяни до підніжжя пам`ятного знаку борцям з невидимим ворогом – атомом поклали квіти.