Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

Чужого горя не буває

27 января 2015 - Прес-служба СМР
article4584.jpg

Шановні мешканці міста, не будьмо байдужими! Допоможемо мешканцям Луганської області!

У зв`язку із загостренням соціально-політичної ситуації та проведенням антитерористичної операції на території Луганської області пошкоджено багато об`єктів житлового фонду та соціальної сфери, території Станично-Луганського, Попаснянського та Новоайдарського районів зазнали значних руйнувань. Найбільш постраждалими є: міста Щастя, Попасна, смт. Станиця Луганська, Золоте, Чорнухино, села Трьохізбенка, Кримське та інші.

До виконавчого комітету міської ради надійшов лист від керівництва Асоціації міст України з проханням  надати постраждалим містам допомогу будівельними матеріалами, склом, шифером, цементом, пиломатеріалами. Також мешканці потребують продуктів харчування, теплого одягу, медикаментів, постільної білизни, засобів гігієни.

Тож просимо вас не залишатися байдужими до чужого горя, за можливості надати матеріальну допомогу у вигляді будівельних матеріалів та речей  першої необхідності.

Контактні особи в Луганській області:

з питань допомоги будівельними матеріалами: начальник обласного УКБ Обухов Олексій Васильович, моб.тел.: 050 476 55 15;

з питань допомоги товарами першої необхідності та предметами харчування: заступник голови ОДА  Лішик Ольга Петрівна, моб.тел.: 095 599 04 60, роб. тел.: 06452 – 21 811.