Розділи
Портал президента
   
   

 
 

 

 

  

 

Мер мiста

Зражевський Д.І. народився 17 січня 1971 року в м. Синельниковому. З 1988 по 1993 рік навчався у Дніпропетровському інституті інженерів залізничного транспорту ім..М.І.Калініна за спеціальністю «Вагони», кваліфікація – інженер-механік.

У 2009 році закінчив Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна за спеціальністю «Рухомий склад та спеціальна техніка залізничного транспорту», кваліфікація – магістр, інженер-механік.

Трудову діяльність розпочав 1993 року у Синельниківському пасажирському вагонному депо, де пройшов шлях від майстра до начальника депо. За підсумками роботи у І півріччі 2010 року Синельниківське пасажирське вагонне депо було визначено кращим серед пасажирських депо Укрзалізниці.

Зражевський Д.І. нагороджений нагрудним знаком «Почесний працівник транспорту України» та знаком «Почесний залізничник».

Обирався депутатом Синельниківської міської ради 1998-2002 років та 2006-2010 років, завжди допомагав місту у вирішенні актуальних проблем.

            Одружений, має дочку.