Графік проведення "гарячих" телефонних ліній

Графік

проведення «гарячих»телефонних ліній міським головою,

секретарем міської ради, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, керуючою справами виконавчого комітету міської ради, керівниками відділів та управлінь міської ради в 2015 році

 

з/п

Прізвище, ім`я, по батькові

Посада

Дата

проведення

Час

проведення

1.        

ЗРАЖЕВСЬКИЙ

Дмитро Іванович

Міський голова

За окремим графіком

З 10 до 12 год.

4-35-61

2.        

КУЧЕРУК

Тетяна Георгіївна

Секретар міської ради

16 квітня

12 листопада

З 10 до 12 год.

4-15-93

3.        

ЯКОВІН

Володимир Борисович

Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

11 березня

06 жовтня

З 10 до 12 год.

4-22-74

4.        

ШАРКЕВИЧ

Григорій Ілліч

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

24 лютого

12 листопада

З 10 до 12 год.

4-20-32

5.        

КОЛІНЬКО

Ірина Петрівна

Керуюча справами виконавчого комітету міської ради

20 березня

20 листопада

З 10 до 12 год.

4-21-00

6.        

ДУБОВЕНКО

Валентина Гаврилівна

 

Начальник фінансового управління міської ради

14 травня

17 вересня

З 10 до 12 год.

4-20-76

7.        

ТИМОНІК

Надія Дмитрівна

Начальник відділу освіти міської ради

14 квітня

18 серпня

З 10 до 12 год.

4-90-37

4-90-36

8.        

СМІРНОВА

Оксана Вікторівна

Начальник відділу комунального майна та земельних відносин управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради

27 травня

16 грудня

З 10 до 12 год.

4-90-20

9.        

ШЕКЕРСЬКА

Олена Леонідівна

Начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради

Щомісячно

Третій вівторок

З 10 до 12 год.

4-21-61

10.     

ЗІМОДРО

Ангеліна Сафараліївна

 

Начальник юридичного відділу міської ради

27 травня

18 грудня

З 10 до 12 год.

4-65-18

11.     

ЗАІТОВА

Оксана Володимирівна

Головний спеціаліст відділу у правах сім`ї, молоді та спорту міської ради

26 лютого

21 липня

З 10 до 12 год.

4-23-02

12.     

МАКОВИЦЬКА

Наталія Миколаївна

Начальник служби у справах дітей міської ради

17 квітня

12 жовтня

З 10 до 12 год.

4-21-52

13.     

ВІСІЧ

Володимир Васильович

Начальник управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради

13 березня

21 жовтня

З 10 до 12 год.

4-13-10

14.     

ЩЕРБАК

Анатолій Антонович

Виконуючий обов`язки начальника відділу містобудування та архітектури міської ради

18 червня

17 грудня

З 10 до 12 год.

4-22-36

15.     

КУПРІН

Марина Олександрівна

Начальник відділу соціально-економічного розвитку міста

20 березня

11 вересня

З 10 до 12 год.

4-25-27

16.     

ЧАЙКІН

Олег Васильович

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради

25 березня

25 листопада

З 10 до 12 год.

4-26-08

 

17.     

ПЕЛИХ

Сергій Васильович

Начальник спеціальної, мобілізаційної та військової роботи міської ради

04 березня

30 вересня

З 10 до 12 год.

4-23-22

 

18.     

КОРНЄВ

Олег Леонідович

Начальник Центру надання адміністративних послуг міської ради

24 лютого

24 грудня

З 10 до 12 год.

4-00-81

19.     

ПАНАСЮК

Людмила Сидорівна

Начальник Синельниківського міського комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна кнтора-1»

27 лютого

29 вересня

З 10 до 12 год.

4-19-51

20.     

ХАЛАБУДА

В`ячеслав Володимирович

 

Начальник Синельниківського міського комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна кнтора-2»

23 червня

22 вересня

З 10 до 12 год.

4-13-10

21.     

КАПАЦИЙ

Сергій Васильович

Начальник Синельниківського міського комунального підприємства «Водоканал»

18 червня

30 жовтня

 

З 10 до 12 год.

4-90-08

4-90-07

 

22.     

ШВЕЦЬ

Валерій Анатолійович

Начальник Синельниківського міського комунального підприємства «Виробниче об`єднане житлово-комунальне господарство»

15 квітня

12 листопада

З 10 до 12 год.

4-18-98

4-32-35