Депутати

з/п
Прізвище, ім’я по батькові
Дата народження
Місце роботи
Назва політичної партії, від якої обрано міського голову, депутат міської ради
1.         
Аракелов
Саркіс Сергійович
02.02.1961
Приватний підприємець
Синельниківська міська організація Партія регіонів
2.         
Барановський
Володимир Миколайович 
20.02.1955
Синельниківська центральна районна лікарня
Синельниківська міська організація політична партія «Україна Майбутнього»
3.         
Верченко
Олександр Васильович
27.09.1946
Пенсіонер
Синельниківська міська організація Партії регіонів
4.         
Вєрченко
Олександр Олександрович
21.12.1978
 
Синельниківська міська організація Партія регіонів
5.         
Вишневецький Руслан Юрійович
14.12.1977
ТОВ «СБ» Альянс-Гарант
Синельниківська міська організація політичної партії «Фронт Змін»
6.         
Вісіч
Володимир Васильович
08.01.1951
Синельниківська міська рада
Синельниківська міська організація
Партія регіонів 
7.         
Горбатенко Людмила Григорівна
03.02.1949
Пенсіонерка
Синельниківська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
8.         
Жук
Олег Миколайович
17.06.1978
Приватний підприємець
Синельниківська міська організація Партія регіонів
9.      
Журавель
Лілія Іванівна 
01.08.1975
Синельниківська міська рада
Синельниківська міська організація Партія регіонів
10.      
Журавльов
Віталій Олексійович
19.09.1961
Синельниківський відбудовний потяг № 10
Синельниківська міська організація Партія регіонів
11.      
Заякін
Костянтин Миколайович
09.04.1967
ПП "Жилкомсервіс"
Синельниківська міська організація Партія регіонів
12.      
Зеленський
Сергій Олександрович
18.11.1971
Приватний підприємець
Синельниківська міська організація Партії регіонів
13.      
Кірко
Лідія Олексіївна
19.06.1954
Загальноосвітній навчальний заклад №6
Синельниківська міська організація Партія регіонів
14.      
Кравець
Олександр Григорович
21.05.1962
Тимчасово не працює
Синельниківська міська організація Партія регіонів
15.      
Купрін
Василь Вікторович
04.03.1950
Пенсіонер
Синельниківська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
16.      
Кучерук
Тетяна Георгіївна
19.11.1956
Синельниківська міська рада
Синельниківська міська організація Партія регіонів
17.      
Левенець
 Микола Петрович
27.04.1975
ТОВ "Агротехсервіс"
Синельниківська міська організація Партія регіонів
18.      
Меликян
 Гарік Альбертович
04.11.1960
ПВКП "Мелік"
Синельниківська міська організація Партії регіонів
19.      
Мисова
Олена Іванівна
26.12.1961
Станція Синельникове – 1 Придніпровської залізниці 
Синельниківська міська організація Партія регіонів
20.      
Сагуйченко
 Дмитро Юрійович
14.10.1984
ТОВ «Технодім - Інвест»
Синельниківська міська організація Партія регіонів
21.      
Саратова
Наталія Василівна
22.07.1954
Загальноосвітня середня школа № 1
Синельниківська міська організація «Комуністичної партія України»
22.      
Сидоренко
Олександр Васильович
08.03.1951
Стоматологічна поліклініка Синельниківської центральної районної лікарні
Синельниківська міська організація Партія регіонів
23.      
Сітало
Андрій Миколайович
04.09.1976
Синельниківське вагонне пасажирське депо 
Синельниківська міська організація Партія регіонів
24.      
Скворцов
Віталій Олександрович
08.08.1968
Державна екологічна інспекція сільського господарства м.Києва
Синельниківська міська організація «Україна Майбутнього»
25.      
Солом’яний
Олег Валентинович
19.03.1976
Локомотивне депо Синельникове
Синельниківська міська організація Партія регіонів
26.      
Солонина
Андрій Леонідович
31.03.1977
Відділ державної реєстраційної служби
Синельниківська міська організація Партія регіонів
27.      
Солонина
Наталія Євгеніївна
08.03.1984
тимчасово не працює
Синельниківська міська організація Партії регіонів
28.      
Ткаченко
 Віталій Миколайович
15.03.1957
ст.Синельникове-1
Синельниківська міська організація
Партія регіонів 
29

Тарсукова 

Валентина Миколаївна

25.01.1948 Синельниківський професійний ліцей

Синельниківська міська організація

Партія регіонів

30.      
Ткачов
Станіслав Володимирович
01.08.1963
Синельниківська регіональна незалежна газета «Берег Надій»
Синельниківська міська організація «Україна Майбутнього»
31.      
Турченюк
Сергій Леонідович
18.03.1966
Управління пенсійного фонду в м. Синельниковому та Синельниківському районі
Синельниківська міська організація Партія регіонів
32.      
Черних
Олег Олександрович
30.12.1969
Приватний підприємець
Синельниківська міська організація Партія регіонів
33.      
Чорнобай
Володимир Дмитрович
07.02.1956
Філія компанії «Фуршет»
Синельниківська міська організація Партії регіонів
34.      
Шалахманова
Надія Іванівна
01.05.1954
Пенсіонерка
Синельниківська міська організація «Україна Майбутнього»
35.      
Шаркевич
Григорій Ілліч
22.05.1959
Синельниківська міська рада
Синельниківська міська організація Партія регіонів
36.      
Шекерська
Олена Леонідівна
28.02.1969
Синельниківська міська рада
Синельниківська міська організація політична партія «Україна Майбутнього»
37.      
Штишенко
Вадим Євгенійович
22.02.1974
Державна інспекція сільського господарства у Дніпропетровській області 
Синельниківська міська організація Партії регіонів
38.      
Юрченко
Віталій Віталійович
03.08.1970
Приватний підприємець
Синельниківська міська організація Партія регіонів
39.      
Яценко
Валентина Всеволодівна
05.04.1952
Дніпропетровська державна консерваторія
Синельниківська міська організація «Комуністичної партія України»